З Днем працівників харчової промисловості

17 жовтня 2021 року в Україні відзначається День працівників харчової промисловості.

Сьогодні продукція харчової промисловості області займає                          понад 45 відсотків загального обсягу реалізації промислової продукції, і завдяки зусиллям працівників галузі постійно покращується якість продукції, розширюється її асортимент.

Ефективна робота підприємств галузі обумовлена, передусім, високим професіоналізмом працівників, сучасним рівнем організації виробництва та впровадженням новітніх технологій.

Своєю наполегливою працею фахівці галузі забезпечують населення якісними та безпечними продуктами харчування, нарощують експортний потенціал країни.

Від себе особисто та колективу департаменту щиро вітаю працівників підприємств та ветеранів з нагоди професійного свята.

Бажаю вам і вашим сім'ям світлого настрою, міцного здоров’я, щастя, злагоди, економічної стабільності та професійної наснаги, нехай у ваших домівках завжди будуть достаток, радість і мирне небо над головою!

Зі щирими вітаннями

Заступник  директора департаменту  агропромислового розвитку                            Тетяна БУРАГА