Підсумки проведення Міжнародної агропромислової виставки "AgroExpo – 2021"

Підсумки проведення Міжнародної агропромислової виставки "AgroExpo – 2021"

Вперше в рамках Виставки була представлена окрема експозиція "Кращі товари Кіровоградщини" площею 36 м² у критому павільйоні. Зазначена експозиція складалася із п’яти локацій, чотири з яких представляли харчову продукція області. П’ята локація продемонструвала харчові продукти, які виробляються з натуральної сировини та органічної продукції. Всього в  експозиції прийняли участь понад 50 провідних підприємств харчової і переробної промисловості області.

Окрім цього, в рамках Міжнародної агропромислової виставки "AGROEXPO 2021" проведено ряд пленарних заходів, серед них:

панельна дискусія "Створення кластеру органічного бджільництва та апітерапії "ORGANIC STEP" у Кіровоградській області". Під час заходу був підписаний МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ ТА НАМІРИ щодо створення зазначеного кластеру;

аграрний форум: Перший квартал функціонування прозорого ринку землі - висновки та майбутні перспективи;

робоча зустріч заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Висоцького з заступниками голів облдержадміністрацій. Основна тема зустрічі: "Національна економічна стратегія 2030 - Агросектор".

Під час роботи виставки,  кожен район, територіальна громада області мали можливість представити свій аграрний, культурний та виробничий потенціал.  Покровський ярмарок продемонстрував відвідувачам неабиякий колорит та неповторність Кіровоградщини.

Особливого забарвлення "Покровському ярмарку" дав вже традиційний конкурс на найбільший гарбуз – "Гарбуз-велетень". Переможцем конкурсу в цьому році став Олександр Куценко зі Знам’янки. Вага гарбуза сягнула 80 рекордних кг. Переможець отримав приз – великий сучасний телевізор та увійшов в історію "Покровського ярмарку"!