Розпочала роботу ХХХІІІ Міжнародна агропромислова виставка "АГРО-2021"

Сьогодні, 08 червня, в Києві розпочала роботу ХХХІІІ Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2021».
Урочисте відкриття виставки відбулося за участі Міністра аграрної політики та продовольства України Романа Лещенка.

На виставці, аграрний потенціал Кіровоградщини представляють провідні підприємства харчової і переробної промисловості, сільськогосподарські виробники, які застосовують інноваційні технології виробництва:

ТОВ "ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКИЙ КОНСЕРВНИЙ ЗАВОД  ПЛЮС",
ТОВ "ЗЕРНАРІ",
ТОВ "ККС",
ТДВ "МЯСОКОМБІНАТ "ЯТРАНЬ",
ТОВ "ГРАДОЛІЯ РАФІНАЦІЯ",
ТОВ " АГРОДАР-УКРАЇНА ПЛЮС",
ПП "ШАРУНЯ",
ТОВ "НОВОУКРАЇНСЬКЕ",
ТОВ "КФ "СХІДНІ ЛАСОЩІ",
ТОВ "КІРОВОГРАДХЛІБ2014",
ПП "ВІКТОР І К",
ТОВ "ПЧЕЛИЧ".
Загалом область презентує понад 20 провідних підприємств аграрного сектору.

Регіональну експозицію Кіровоградщини представили Міністру аграрної політики та продовольства України Роману ЛЕЩЕНКУ, першому заступнику Міністра – Тарасу ВИСОЦЬКОМУ та представникам інших областей України. Спеціалісти продемонстрували потенціал Кіровоградщини та представили продукцію кращих підприємств області.

У межах виставки відбуваються ділові заходи, зокрема, IV Агрополітичний форум "Земельна реформа та децентралізація: нові виклики та можливості" та "Інструменти фінансування аграріїв"

Також відвідувачі виставки мають можливість ознайомитися з новинками сільськогосподарської техніки та устаткування, сучасними агротехнологіями для всіх галузей агробізнесу.

Виставка триватиме з 8 по 11 червня.