Запрошуємо на виставку AGROSHOW Ukraine

Запрошуємо на виставку AGROSHOW Ukraine, в рамках якого вся Україна вперше відзначить Всеукраїнський День Фермера

З  16 по 18 червня 2021 року в м.Черкаси на території аеропорту (адреса: КП «Черкаський аеропорт», вул. Смілянська, 168) відбудеться масштабна виставка-фестиваль - AGROSHOW Ukraine, в рамках якого вся Україна вперше відзначить Всеукраїнський День Фермера.

В рамках святкування Всеукраїнського Дня Фермера буде проводиться нагородження керівників фермерських господарств. Привітати аграріїв з’їдуться провідні компанії, а організатори готують насичену програму свята.

Понад 300 учасників презентують все, що потрібно аграрію, новинки та найпопулярніші моделі техніки. Для ґрунтообробної техніки будуть обладнані демонстраційні полігони. Окрема локація - «Фестиваль інновацій», де 40 учасників представлять рішення для точного землеробства, управління господарством, пристрої та агро стартапи. Деякі пристрої будуть представлені в Україні ексклюзивно на AGROSHOW. 

Передбачається масштабна, розважальна програма до святкування Всеукраїнського Дня Фермера та виступ Насті Каменських.

Щорічно виставку AGROSHOW Ukraine відвідують більше 8000 аграріїв, серед яких керівники та працівники фермерських господарств, агрохолдингів, малі та середні фермери. Учасниками виставкової площі стануть більше 250 компаній.

Вхід на виставку вільний за умови попередньої реєстрації. Ознайомитися з режимом роботи виставки, програмою або зареєструватися можна на сайті agroshow.com.ua.

 

Прочитано 17 разів