Відбувся аукціон з продажу 2 лотів з права оренди земельних ділянок державної власності для рибогосподарських потреб зі строком оренди 10 років

29 грудня 2020 року відбувся аукціон з продажу 2 лотів з права оренди земельних ділянок державної власності для рибогосподарських потреб зі строком оренди 10 років.

Організатором торгів виступив Департамент агропромислового розвитку Кіровоградської ОДА.

Лот 1 - розташований на території Диківської сільської ради за межами населеного пункту Знам’янського району Кіровоградської області площею 15, 5295 га.

Стартова ціна лоту становила – 16 492,74 грн. У торгах взяло участь - 3 учасника. Переможцем земельних торгів визнано учасника, який запропонував найвищу плату за користування земельною ділянкою, що становить 49889,04 грн.

Лот 2 – розташований на території Петрівської сільської ради за межами населеного пункту Знам’янського району Кіровоградської області площею 41, 2350 га.

Стартова ціна лоту становила – 49 944,24 грн. У торгах взяло участь - 3 учасника. Переможцем земельних торгів визнано учасника, який запропонував найвищу плату за користування земельною ділянкою, що становить 73 417,92 грн.

Кошти з продажу права оренди будуть зараховані до бюджету відповідних органів місцевого самоврядування.