Круглий стіл

22 жовтня відбулося засідання круглого столу «Презентація комплексного розвитку області при підтримці C.R.E.A.M. Europe PPP Aitiance», яке проходило за участі першого заступника голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Валерія Жалдака, голови Кіровоградської обласної ради Олександра Чорноіваненка, директора C.R.E.A.M. Bulgarian, президента C.R.E.A.M. Europe PPP Aitiance по Східній Європі Валерія Дмитрова та інших фахівців області.

C.R.E.A.M. EUROPE PPP Alliance – це Європейська асоціація державно-приватного партнерства, створена в 2001 році. C.R.E.A.M є провідним експертом з впровадження державно-приватного партнерства (ДПП), ініціації та реалізації проектів ДПП в усіх сферах діяльності в якості стійкої стратегії регіонального розвитку.

Під час засідання презентували інвестиційні ідеї та проектні пропозиції, які мають стратегічне значення для розвитку Кіровоградщини. Розглядались актуальні питання реалізації проектів із застосуванням механізму ДПП.

В сучасних умовах державно-приватне партнерство є актуальним та перспективним інструментом економічного і соціального розвитку на регіональному та місцевому рівні, засобом залучення коштів у проекти, де державні та місцеві органи влади намагаються зберегти контроль і налагодити співпрацю з інвесторами.