ZOOM - нарада

Директор департаменту прийняла участь в Zoom конференції з Міністерством розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України.

Під час конференції розглянуто питання стосовно державної підтримки, зокрема:

✔️Проаналізували оперативну інформацію щодо державної допомоги на бджолосім’ю в цілому по Україні.
Станом на 20.10.2020, за попередніми підсумками, Кіровоградська область, займає друге місце по кількості заявок (1726) та суми (19352,6 тис. грн) наданих на отримання бюджетної дотації за бджолосім’ї.

✔️Обговорили інформацію щодо фінансової підтримки на розвиток садівництва, виноградарства та хмелярства, стану подання документів на отримання фінансової допомоги. Дедлайн подання документі, на даний напрямок допомоги, продовжено до 01 листопада 2020 р.
25 листопада відбудеться онлайн засідання комісії Мінекономіки щодо визначення потенційних претендентів на отримання фінансової допомоги.

Крім того, порушили питання проведення щотижневих семінарів в ОТГ.
У зв’язку із погіршенням епідемічної ситуації, проведення семінарів буде проводитися з урахуванням рівнів епідемічної небезпеки на території області.
Про що буде проінформовано додатково.