Форвардні закупівлі зерна

АТ «Аграрний фонд» розпочинає форвардні закупівлі зерна врожаю 2021 року.

      Товариство планує закупити 160 тис. тонн зернових, а саме: 150 тис. тонн пшениці та 10 тис. тонн жита. За попередніми оцінками, обсяг платежів агровиробникам складе близько 500 млн грн.

       Розмір авансового платежу встановлено на рівні 40-80% від загальної вартості поставки за договором, у відповідності до системи оцінки клієнтів.

       Рівень цін осінньої кампанії форвардної програми, виходячи з яких здійснюватиметься передплата за договорами, на зерно пшениці 2 класу – 5800 грн/т, пшениці 3 класу - 5600 грн/т, жита 2 та 3 класів - 4000 грн/т.

       Відсоткова ставка за користування коштами попередньої оплати без урахування курсових коливань від 17% до 19%, з урахуванням курсових коливань - 11%.

       Крім того, в рамках форвардної програми сільгоспвиробники матимуть можливість укласти договори на поставку азотних добрив, вартість яких не перевищуватиме розміру авансового платежу. Таким чином азотні добрива можна не лише придбати, але й обміняти на сільгосппродукцію за ринковими цінами.

       АТ «Аграрний фонд» співпрацюватиме з великими агрохолдингами, малими та середніми фермерськими агрогосподарствами, які мають успішний досвід вирощування сільськогосподарських культур, з позитивною кредитною історією та без податкової заборгованості.

      При цьому є певні вимоги до обсягу мінімальної партії: для пшениці - 100 тонн, жита - 50 тонн.

      Для консультацій та подання Заявок на укладення форвардних договорів  звертатись до відділу у Черкаській та Кіровоградській областях АТ «Аграрний фонд»:

м. Черкаси, вул. Б. Вишневецького, 47, офіс 412

Тел.: (0472) 318-180;

моб. тел.: (067)  328-65-92.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Прочитано 38 разів