Робоча зустріч з аграріями області

Сучасний стан сільського господарства, основні проблеми розвитку агропромислового комплексу та виробництва сільськогосподарської продукції сьогодні розглянули на зустрічі, яка проводилася головою обласної державної адміністрації Андрієм Назаренком з керівниками суб'єктів господарювання агропромислового комплексу області. 

Окрім аграріїв на зустрічі були присутні фахівців різних напрямків роботи в агропромисловій галузі.

Розглянули поточний стан агропромислового комплексу та державну підтримку сільського господарства в 2020 році. А саме:
- оцінили площі загибелі сільськогосподарських культур внаслідок несприятливих погодно-кліматичних умов та попередні розрахунки недобору урожаю поточного року; 
Недобір урожаю зернових та зернобобових культур у поточному році, за попередніми розрахунками, очікуємо отримати на 785 тис. тонн менше від прогнозованого показника, в тому числі кукурудзи понад 715 тис. тонн. 
- проаналізували урожайність пізніх культури по всіх категоріях господарств Кіровоградської області;
- спільно з науковцями розглянули заходи, які б сприяли уникненню наслідків складних погодних умов при вирощуванні сільськогосподарських культур у Центральному регіоні. 


Багато проблемних питань було піднято з боку агровировиробників, зокрема, що стосується підтримки та розвитку тваринницької галузі, податкового навантаження, оформлення форс-мажору по посівам загиблих культур.

Голова облдержадміністрації наголосив, що це зустріч не остання, а тільки початок роботи в цьому напрямку і такі зустрічі будуть проводитись щомісяця.

Прочитано 33 разів