Асоціація "М'ясної галузі"

logo 02Прогноз закупівельних цін на живих свиней станом на 10 – 16 серпня 2020 року оприлюднив аналітичний відділ Асоціації "М’ясної галузі" на офіційному веб-сайті. Вартість яких становить 45 – 47 грн/кг на свиней живою вагою. Джерело посилання: https://cutt.ly/0dJRkGb 

Цінова ситуація на ринку живця свиней дійшла максимальної позначки та стабілізувалась. Традиційно в літню спеку годівля у свинарстві, без корекції на літні раціони, призводить до недобору потрібної живої маси, що закономірно спричиняє короткострокове зменшення пропозиції і тимчасове підвищення цін на живих свиней. Утім, наприкінці серпня ця відкладена пропозиція надійде на ринок із надлишком, тож слід очікувати подальшого зниження ціни до минулих рівнів.

На ціну на свинину тиснуть, окрім обсягу її пропозиції на ринку, коливання цін на інші категорії м’яса. Зокрема, поточного тижня найбільший виробник курятини в Україні оголосив про зниження цін на свою продукцію на 15%. Через актуальний невисокий рівень платоспроможності населення така зміна цін може призвести до подальшого зміщення попиту на користь курятини.

Прогнозні ціни на живця свиней в Україні певною мірою різняться за регіональною ознакою, що пов’язано із неоднорідним розміщенням виробничих і переробних потужностей м'ясної галузі, – зазначають аналітики.

У  червні поточного року Асоціація "М’ясної галузі" започаткувала безпрецедентну Програму розвитку м’ясної індустрії України “Нове свинарство 2025”. Вона реалізується у партнерстві із Центром підвищення ефективності в тваринництві https://ciab.expert/ua/ та сприятиме швидкому досягненню результатів у зниженні собівартості та виході України на конкурентний з основними країнами-експортерами свинини рівень ефективності вирощування свиней.

Запрошуємо  організації та підприємства до взаємодії в реалізації Програми "Нове свинарство 2025". Форма приєднання до Програми – за посиланням https://cutt.ly/hdJEe7c 

 

 

 
Прочитано 62 разів