Zoom-конференція Мінекономіки

05 серпня відбулась zoom-конференція Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

На початку наради, радник відділу забезпечення роботи Міністра Мінекономіки, Денис Паламарчук проінформував про хід жнивної кампанії в поточному році.

В ході конференції заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький наголосив щодо державної підтримки сімейних фермерських господарств через механізм часткової компенсації ЄСВ, а також зазначив про актуальність законопроекту № 3848. Відповідно до якого, зменшуються мінімальні межі площ сільськогосподарських угідь та/або земель водного фонду, які мають бути у власності та/або користуванні членів фермерського господарства без набуття статусу юридичної особи та ін.

На завершення, представник організаторів Міжнародної агропромислової виставки АГРО-2020, Микола Бугайов  прозвітував стосовно стану підготовки та організації виставки у поточному році.

Довідково: офіційне відкриття виставки відбудеться 11 серпня 2020 року.

В виставці прийматимуть участь 9 областей України.

ДІЛОВА ПРОГРАМА Міжнародної агропромислової виставки АГРО – 2020 (завантажити)