Презентація проєкту ЄС Еразмус+

      16 липня в облдержадміністрації відбулася презентація міжнародного проєкту ЄС Еразмус+ «Підвищення спроможності університетів ініціювати та брати участь у розвитку кластерів на принципах інновацій і сталості». Проєкт має дві мети – розвиток потенціалу університетів як складової частини агропромислових кластерів і створення інноваційних центрів як передумови для розвитку та успішного функціонування агропромислових кластерів. Над його реалізацією працюватимуть фахівці ОДА, науковці Центральноукраїнського національного технічного університету та Інституту сільського господарства Степу Національної академії аграрних наук України, а також сільгоспвиробники Кіровоградщини.
      Як зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Ігор Кузьмін, - Кіровоградщині потрібно запропонувати світу свій власний продукт - якісний, сертифікований, конкурентноспроможний. В нас є від чого «відштовхнутися», але потрібно об’єднати зусилля та рухатися далі в новому форматі.
      За результатами зустрічі домовилися про співпрацю між облдержадміністрацією, ЦНТУ, ІСГС НААН та суб'єктами господарювання.

Прочитано 80 разів