Zoom - відеоконференція

15 липня 2020 року під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького відбулась відеоконференція в режимі ZOOM за участю керівників структурних підрозділів з питань АПК облдержадміністрації. Обговорені наступні питання:
    - максимальні рівні залишків (MRL) хлорпірифосу в продуктах харчування у зв’язку з рішення Європейської комісії про заборону застосування таких пестицидів як хлорпірифос та хлорпірифос-метил у виробництві сільгосппродукції;
    - щодо участі областей у проведенні у період з 11 по 14 серпня 2020 року ХХХІІ Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2020» (м. Київ, НК «Експоцентр України», проспект Академіка Глушкова, 1 (ВДНГ).
   Від Кіровоградщини участі у зазначеному виставковому заході традиційно приймуть провідні підприємства машинобудування області. У натуральному показі сільськогосподарських тварин на Виставці візьме участь велика рогата худоба державного підприємства "Дослідне господарство "Елітне" Інституту сільського господарства Степу Національної академії аграрних наук України (ДП ДГ "Елітне" ІСГС НААН України) Кропивницького району.