Онлайн-нарада з питань роботи ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ

Онлайн-нарада з питань діяльності Головного управління Держгеокадастру в Кіровоградській області.

Під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі  та сільського господарства України Тараса Висоцького.

За участю заступника голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Максима КАЛІНІНА, директора департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської обласної державної адміністрації Марії ЧОРНОЇ, заступника директора департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської обласної державної адміністрації Віктора ПЕТРІКЕЄВА, в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Юрія КОРОБОВА,  начальника управління землеустрою та охорони земель Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Володимира КРИВОГО та представників територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області.

Учасники зустрічі обговорили питання стосовно :

• недопущення відмов під час розгляду клопотань учасників АТО про передачу у власність земельних ділянок для особистого селянського господарства;
  • недопущення роздачі земельних ділянок під пасовищами для цілей, не пов’язаних із випасанням худоби;
  • проведення роботи по передачі головним управлінням Держгеокадастру в області пасовищ до земель комунальної власності для створення громадських пасовищ;

поновлення договорів оренди земель сільськогосподарського призначення державної власності.