105-а річниця з Дня народження Олександра Васильовича Гіталова

27 травня область відзначає 105-у річницю з дня народження новатора сільськогосподарського виробництва, майстра високих врожаїв - Олександра Васильовича Гіталова.

Щороку в цей день відбувається урочиста церемонія нагородження кращих працівників агропромислової галузі.

Директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Марія ЧОРНА  спільно з головою обласної ради Олександром ЧОРНОІВАНЕНКОМ відзначили кращих працівників аграрного сектору Кіровоградщини. За підсумками роботи 2019 року ними стали:

у номінації "Кращий механізатор" серед претендентів перемогу здобув ЛЕОНІДОВ Олександр Вікторович тракторист АФ ТОВ "Авангард-ЛТД" Новоархангельського району

у номінації "Кращий керівник агроформування" серед претендентів кращим визначено ІГНАТЕНКА Володимира Вікторовича керівника ТОВ "Зерновик" Новоукраїнського району

у номінації "Кращий агроном" перемогу здобув МАРТИНЮК Олександр Олександрович агроном ПСП "Еліт" Новоархангельського району.