Обласна премія імені Олександра Васильовича Гіталова

19 травня 2020 року під головуванням заступника голови конкурсної комісії Марії ЧОРНОЇ відбулося засідання конкурсної комісії з відзначення лавреатів обласної премії імені Олександра Васильовича Гіталова. Цією премією нагороджуються кращі працівники агропромислової галузі Кіровоградщини за підсумками роботи 2019 року.

Розглянувши подані матеріали для участі в конкурсі на здобуття обласної премії, члени конкурсної комісії шляхом відкритого голосування обрали переможців премії у 2020 році.

Ними стали:

у номінації "Кращий керівник агроформування" - ІГНАТЕНКО Володимир Вікторович, керівник ТОВ "Зерновик",  Новоукраїнський район;

у номінації "Кращий агроном" - МАРТИНЮК Олександр Олександрович, агроном ПСП "Еліт", Новоархангельський район;

у номінації "Кращий механізатор" - ЛЕОНІДОВ Олександр Вікторович, тракторист ТОВ "Авангард ЛТД", Новоархангельський район.