Стан розвитку бджільництва в області

Проведено обласний онлайн семінар з роз’яснення алгоритмів взаємодії пасічників з аграріями та органами місцевої влади.

18 травня 2020 року за участі та сприяння Мінекономрозвитку відбувся онлайн семінар з роз’яснення алгоритмів взаємодії пасічників з аграріями та органами місцевої влади, у якій взяли участь директор департаменту Марія Чорна та спеціалісти департаменту, представники районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, керівництво та спеціалісти головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, пасічники та аграрії.

Під час наради висвітлено стан галузі бджільництва в області, обговорено ряд важливих що потребують вирішення питань щодо виникнення випадків масового отруєння бджіл, вжиті заходи територіальними органами державної служби України з даного питання.

Окрему увагу приділено презентованій розробником онлайн системи моніторингу застосування пестицидів «Гранд Експерт», яка сприятиме комунікації бджолярів і аграріїв.

В рамках заходів, направлених на мімінізацію кількості випадків, пов’язаних із загибеллю бджіл і в подальшому буде проводитися роз’яснювальна робота з суб’єктами господарювання області різними засобами масового інформування.