Основні напрямки аграрної політики на 2020 рік

Сьогодні перед всіма нами постало питання захисту свого здоров'я. Наслідки коронавірусної інфекції COVID-19 ми вже бачимо в багатьох країнах, в тому числі і на території України. Виконуючи рішення уряду керівництвом департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації прийнято рішення, про створення Youtube-каналу на якому буде розміщуватись актуальна інформація з питань агропромислового комплексу у відео-форматі.

На Youtube-каналі департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації розміщені наступні виступи:

- "Про державну підтримку сільського господарства у 2020 році"

Чорна Марія Володимирівна - в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської облдержадміністрації.

- "Про лізензування місць зберігання пального"

Гулий Валерій Анатольович - заступник начальника відділу ГУ ДПС України в області.

- "Про оподаткування доходів громадян, які одноосібно обробляють земельні частки (паї)"

Берестовенко Тетяна Володимирівна - начальника відділу ГУ ДПС України в Кіровоградській області.

- "Про дотримання законодавства про працю, легалізація та зайнятість населення, атестація робочих місць"

Хіміч Олена Анатоліївна - начальник відділу з питань експертизи умов праці, управління Держпраці в Кіровоградській області.

- "Про організацію безпечних умов праці"

Чирва-Репетир Ірина Василівна – начальник відділу нагляду в АПК та СКС управління Держпраці в Кіровоградській області.

Youtube-канал за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UCzLBfbo-ph6fYN9BuWztMTw