Нарада про основні напрямки аграрної політики на 2020 рік

12 березня 2020 року під головуванням в.о. директора департаменту Марії ЧОРНОЇ проведено он-лайн нараду з сільськогосподарськими товаровиробниками Бобринецького району на тему "Про основні напрямки аграрної політики на 2020 рік".

Участь у заході взяли регіональні представники Держпродспоживслужби, Держгеокадастру, державної податкової служби, управління праці у Кіровоградській області та інші зацікавлені особи.

Під час наради обговорено питання державної підтримки сільського господарства у 2020 році, безпечного застосування пестицидів у сільському господарстві, ліцензування місць зберігання пального, оподаткування доходів громадян, які одноосібно обробляють земельні частки (паї), земельного законодавства та законодавства про працю.