Моніторинг рівня інвентаризації земель

28 лютого 2020 року під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Світлани ЛОБАНОВОЇ проведено нараду з питання моніторингу рівня інвентаризації земель державної та комунальної власності.

Світлана Василівна зазначила, що Постановою Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 року № 35 "Про реалізацію експериментального проекту щодо проведення щокварталу моніторингу та оцінки ефективності діяльності голів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій" затверджено показники ефективності діяльності голів обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій, серед яких і "Рівень інвентаризації земель регіону державної та комунальної власності". Метою сьогоднішньої наради є опрацювання механізму моніторингу рівня інвентаризації земель області.

Під час наради Марія ЧОРНА – в.о. директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації проінформувала про організацію моніторингу інвентаризації земель державної, комунальної та приватної власності області з метою результативного виконання показників ефективності діяльності голів обласних державних адміністрацій.

У своїй презентації Марія Володимирівна наголосила на основних показниках, які будуть враховуватися при розрахунках.

Окрім того, Володимир КРИВИЙ – заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області, наголосив про опрацьовані показники інвентаризації земель області державної та комунальної власності. Під час виступу Володимир Васильович зазначив, що згідно з наказом Головного управління Держгеокадастру в області від 19 лютого 2020 року №18 "Про затвердження графіка виїзного прийому громадян начальником Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області до сільських рад", відбудуться робочі зустрічі з метою роз'яснення питань земельного законодавства (завантажити графік).