Оголошується конкурс на здобуття обласної премії ім. О.В. Гіталова

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ЗДОБУТТЯ ОБЛАСНОЇ ПРЕМІЇ ІМЕНІ ОЛЕКСАНДРА ВАСИЛЬОВИЧА ГІТАЛОВА ЗА ПІДСУМКАМИ 2019 РОКУ

Премія присуджується обласною радою щорічно і є відзнакою, якою нагороджуються працівники агропромислової галузі області, за вагомий внесок у підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва, впровадження сучасних технологій у процесі сільськогосподарського виробництва.

Премія встановлюється у трьох номінаціях:

• кращий керівник агроформування;
  • кращий агроном;
  • кращий механізатор.

Премія є персональною. Висування кандидатів на отримання обласної премії імені О.В. Гіталова здійснюється трудовими колективами, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями і триває з 01 по 31 березня 2020 року включно.

Відповідні матеріали із зазначенням досягнень кандидата у галузі сільськогосподарського виробництва приймаються за адресою: департамент агропромислового розвитку Кіровоградської обласної державної адміністрації, вул. Тараса Карпи, 84  м. Кропивницький, 25006.

Телефон для довідок (0522) 24-72-33.