Проведено робочу нараду по створенню кластеру

27 лютого 2020 року відбулася перша робоча нарада з питань створення медового кластеру по виробництву органічної продукції у якій взяли участь керівництво та спеціалісти департаменту і виробники продукції бджільництва області.

Зустріч зумовлена необхідністю обговорити питання розвитку галузі бджільництва, зокрема вивчення досягнутих на даний час напрацювань та намітити подальші шляхи впровадження і розвитку нового в нашій області проєкту, збільшення обсягів виробництва органічної продукції бджільництва в екологічно чистому та привабливому для життя регіоні.

Створення кластеру на Кіровоградщині дозволить вийти на новий рівень з переробки меду, сприятиме налагодженню цивілізованих каналів збуту продукції, співпраці виробників меду з торговельними мережами, розвиток інноваційних напрямків галузі. До реалізації проекту будуть залучені не лише бджолярі, а й агровиробники, науковці, органи виконавчої влади, місцевого самоврядування, які сприятимуть залученню прямих інвестицій для учасників кластеру.

Сьогодні було обговорено стратегію розвитку кластеру та сплановано Дорожню карту першочергових завдань щодо реалізації цього проекту.