Проведено робочу нараду по створенню кластеру

27 лютого 2020 року відбулася перша робоча нарада з питань створення медового кластеру по виробництву органічної продукції у якій взяли участь керівництво та спеціалісти департаменту і виробники продукції бджільництва області.

Зустріч зумовлена необхідністю обговорити питання розвитку галузі бджільництва, зокрема вивчення досягнутих на даний час напрацювань та намітити подальші шляхи впровадження і розвитку нового в нашій області проєкту, збільшення обсягів виробництва органічної продукції бджільництва в екологічно чистому та привабливому для життя регіоні. 

Створення кластеру на Кіровоградщині дозволить вийти на новий рівень з переробки меду, сприятиме налагодженню цивілізованих каналів збуту продукції, співпраці виробників меду з торговельними мережами, розвиток інноваційних напрямків галузі. До реалізації проекту будуть залучені не лише бджолярі, а й агровиробники, науковці, органи виконавчої влади, місцевого самоврядування, які сприятимуть залученню прямих інвестицій для учасників кластеру.

Сьогодні було обговорено стратегію розвитку кластеру та сплановано Дорожню карту першочергових завдань щодо реалізації цього проекту.

 

 

Прочитано 68 разів