Система оцінки ключових показників

Під час чергової селекторної наради Мінекономіки, розглянули оцінку ключових показників ефективності роботи голів обласних державних адміністрацій, зокрема за рівнем проведеної інвентаризації земель державної та комунальної власності.

В ході селекторної наради були обговорені наступні питання:
- про заходи щодо усунення розбіжностей в обрахуванні площ земель різної категорії;

- про порядок використання земель сільськогосподарського призначення Державними підприємствами.

До 1 серпня в країні необхідно провести інвентаризацію усіх земель державної і комунальної власності. Наразі робота проводиться представниками територіальних органів Держгеокадастру.

Презентація результатів діяльності голів облдержадміністрацій відбудеться наступного тижня.

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький повідомив, що зареєстровано законопроєкт 3012-1 про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення права працівників державних і комунальних сільськогосподарських підприємств, установ, організацій на одержання земельної частки (паю).

Окрім того, присутній на нараді голова комітету аграрної політики і земельних відносин ВРУ Микола Сольський проінформував, що законопроєктом пропонується проводити розпаювання наступним чином:

• 40% - для працівників підприємства, в тому числі колишніх працівників (які працювали не менше року) та соціальної соціальної сфери у населеному пункті;
  • 20% - на потреби учасників ООС/АТО;
  • 40% - для приватизації разом з майном підприємства через земельні аукціони.

Наступна селекторна нарада Мінекономіки відбудеться 11 березня цього року.