Модель державної підтримки АПК 2020

Сьогодні, під час селекторної наради під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького відбулось обговорення щодо моделі державної підтримки АПК в 2020 році.

У заході взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Максим КАЛІНІН, в.о. директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Марія ЧОРНА, керівник Кіровоградського відділення українського фонду підтримки фермерських господарств Віктор ЄГОРОВ, представники регіональних банків області.

Тарас Висоцький під час проведення селектору відмітив, що на сьогодні остаточно напрацьовано алгоритми державної підтримки АПК в 2020 році. Окреслив основні напрямки державної підтримки, зауваживши, що визначення напрямів та механізмів надання державної підтримки здійснено на підставі отриманих пропозицій профільних асоціацій та громадських об’єднань. Зазначив, що сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України буде прийнято постанову, якою визначаються напрями підтримки аграріїв у 2020 році за програмою 1201150 "Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників".

Під час наради Тарас Миколайович зазначив, що у Державному бюджеті на державну підтримку АПК - 2020 передбачено видатки на суму -

4,2 млрд грн.

У ході проведення селектору учасники отримали відповіді на поставлені питання.

Презентація моделі державної підтримки агропромислового комплексу на 2020 рік (завантажити)