План та інструменти перевірок землекористування

05 січня 2020 року Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проведено селектор на тему: "План та інструменти перевірок землекористування".

У селекторній нараді взяли участь: заступник голови обласної державної адміністрації Максим КАЛІНІН, заступник директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Марія ЧОРНА, заступник директора департаменту фінансів облдержадміністрації Анжела АНІСІМОВА, перший заступник начальника Головного управління ДФС у області Олег ЛІЧМАН та виконуючий обов'язки начальника Головного управління Держгеокадастру у області Юрій КОРОБОВ.

Тарасом Висоцьким була представлена презентація проекту "Відкрита земля". Даний проект розроблений з метою забезпечення прозорого моніторингу земель, статистики вирощування сільськогосподарських культур, справедливого конкурентного середовища, унеможливлення корупційних схем, цивілізованого риноку землі (завантажити презентаційні матеріали).

Також під час наради було обговорено виконання плану заходів щодо реалізації  Стратегічного плану діяльності Держгеокадастру "Кадастр 2.0" Прозорість. Доступність. Інновації." за напрямом інспекційна діяльність, що дасть можливість посилити контроль за охороною земель з метою недопущення негативних екологічних наслідків (завантажити презентаційні матеріали).

Окрім того, заступник Мінекономіки наголосив на тому, що обласні державні адміністрації разом із управліннями Держгеокадастру на місцях повинні працювати однією командою.