Відбулась селекторна нарада

15 січня поточного року відбувся національний селектор  під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького. Основною метою заходу є впровадженння Земельної реформи в Україні".

У заході взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Максим Калінін, заступник директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Марія Чорна, керівники та представники територіальних органів Держгеокадастру та Держпродспоживслужби, представники органів місцевого самоврядування, керівники суб'єктів господарювання агропромислового комплексу області. Всього 37 осіб.

Під час селектору було презентовано оновлену редакцію законопроекту про обіг земель сільськогосподарського призначення №2178-10, пропоновану до 2 читання, а також обговорено зміни з учасниками селекторної наради. Як зазначив Тарас Висоцький, у фінальній версії законопроекту враховані зауваження учасників ринку та національної безпеки держави.

Презентаційні матеріали (завантажити)