Відбулась нарада з аграріями Кіровоградщини

11 грудня 2019 року відбулась нарада під головуванням голови обласної державної адміністрації Андрія Балоня з аграріями області.

Метою заходу було обговорення питання щодо перспективи впровадженння обігу земель сільськогосподарського призначення на території області.

На початку наради голова обласної державної адміністрації Андрій Балонь акцентував увагу на тому, що процес впровадження земельної реформи – задача не проста і дуже відповідальна. Агропромисловий комплекс одна із найпотужніших галузей, яка потребує професіоналів своєї справи, які здатні змінити на краще соціально-побутову сферу. Зараз відбуваються глобальні перетворення, які найближчим часом будуть обрамлені в законній площині.

Керівники малих, середніх та великих агроформувань висловили пропозиції та зауваження з приводу введення ринку землі.

За результатами зустрічі департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації узагальнить озвучені пропозиції для подальшого скерування в центральні органи влади.