Всеукраїнський селектор із земельних питань

Відбулася відеоселекторна нарада під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького, під час якої обговорили питання про хід земельної реформи, зокрема відповідні проекти законів щодо обігу земель сільськогосподарського призначення, прийняті у першому читанні Верховною Радою.

В нараді взяли участь заступник голови облдержадміністрації Сергій Осінський, директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Сергій Коренюк, керівництво Головного управління Держгеокадастру в області, голови сільських і селищних рад та голови об’єднаних територіальних громад.

Крім цього, було обговорено коло питань щодо підготовки до Всеукраїнського Земельного форуму в листопаді 2019 року та парламентських слухань із земельних питань, проведення яких заплановано на 04 грудня 2019 року.

Проекти законів, які обговорювалися:

"Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення"

 

 "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин"

 

"Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) через електронні аукціони

 

"Про внесення змін до Земельного Кодексу України та інших законодавчих актів щодо планування використання земель"

 

Презентаційні матеріали:

До проекту Закону України "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин" (зареєстрований у ВР під номером 2194).

 

До проекту Закону України "Про внесення змін до Земельного Кодексу України та інших законодавчих актів щодо планування використання земель" (зареєстрований у ВР під номером 2280).

 

До проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) через електронні аукціони (зареєстрований у ВР під номером 2195).

 

Прочитано 333 разів