З Днем працівників харчової промисловості

20 жовтня 2019 року в Україні відзначається День працівників харчової промисловості.

Сьогодні продукція харчової промисловості області займає біля 35 відсотків загального обсягу промислової продукції, і завдяки зусиллям працівників галузі цього року досягнуто зростання обсягів виробництва харчових продуктів на 24 відсотки, а це перше місце серед регіонів України.

Ефективна робота підприємств галузі обумовлена, передусім, високим професіоналізмом працівників, сучасним рівнем організації виробництва та впровадженням новітніх технологій.

Своєю наполегливою працею фахівці галузі забезпечують населення якісними та безпечними продуктами харчування, нарощують експортний потенціал країни.

Від себе особисто та колективу департаменту щиро вітаю працівників підприємств та ветеранів з нагоди професійного свята.

Бажаю щастя вам і вашим сім'ям, економічної стабільності та професійної наснаги, добра і здоров’я, хай у ваших домівках завжди будуть достаток, радість і мирне небо над головою!

Директор департаменту                                 Сергій КОРЕНЮК