Запрошуємо на ярмарок крафтових виробів - 2019

ЗАПРОШУЄМО НА ЯРМАРОК КРАФТОВИХ  ВИРОБІВ - 2019

21 вересня 2019 року у селі Войнівка Олександрійського району Кіровоградської області буде проведений Ярмарок крафтових виробів.
Це масштабний захід, який акумулює в собі наявність елементів культурної спадщини з різних куточків України, розвиток народних ремесел, художніх промислів, крафтового виробництва та включає в себе економічну складову — розвиток малого підприємництва, зеленого туризму, створення позитивного іміджу громади та її інвестиційної привабливості.
До участі в Ярмарку запрошуються крафтові, унікальні виробники продуктів харчування, предметів побуту, одягу та взуття, прикрас та аксесуарів, косметики, сувенірів, іграшок, тощо. У заході можуть взяти участь виробники й умільці з усієї України, котрі представлять не лише варення, а й інші вироби: вина, сири, поробки, лозоплетіння тощо. Під час проведення ярмарку планується концертна програма.