Відбудеться українсько-казахстанський бізнес-форум

5 вересня 2019 року в місті Нур-Султан (Астана) Казахстан відбудеться українсько-казахстанський бізнес-форум "Україна – Казахстан, Центральна Азія".

Захід організовано Посольством України в Казахстані, ТПП України, Торговим домом "Україна-Азія", Національною компанією "KAZAKH INVEST", Асоціацією експортерів та імпортерів "ЗЕД" та Центром міжнародної ділової співпраці за підтримки Посольства Республіки Казахстан в Україні.

Ключовою подією Форуму стануть В2В зустрічі українських і казахстанських компаній.

Організатори Форуму за додатковим зверненням, готові забезпечити індивідуальну ділову програму в рамках візиту, в т.ч. зустрічі в органах місцевої влади, визначеними організаціями і компаніями, а також інші послуги.

З питань участі звертайтись до Центру міжнародної ділової співпраці ТПП:

Голято Андрія +380 67 662-96-56, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Малахівської Станіслави + 380 67 232-92-20, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Гусак Анни +380 955466509, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Програма візиту української делегації

Прочитано 119 разів