Хлібороби області намолотили перший мільйон тонн зерна

ХЛІБОРОБИ КІРОВОГРАДЩИНИ НАМОЛОТИЛИ ПЕРШИЙ МІЛЬЙОН ТОНН ЗЕРНА

За оперативними даними департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації станом на 11 липня 2019 року хлібороби Кіровоградщини намолотили 1 млн. тонн ранніх зернових та зернобобових культур, урожайність складає 37,5 ц/га.

Найкращих результатів по урожайності досягли аграрії Знам'янського, Устинівського, Олександрійського, Світловодського та Олександрівського районів

Слід зазначити хліборобів Олександрійського району із визначним трудовим здобутком – намолотом перших 100 тис. тонн зерна.

Дякую Всім за вашу самовіддану працю на благо України! Нехай рясно колосяться ваші життєві ниви, а в родинах панує мир і добробут!

Щедрих вам урожаїв та вагомих здобутків!

Директор департаменту                                          Сергій КОРЕНЮК

Інформацію про хід проведення жнивної кампанії можна отримати на нашому вебсайті в рубриці: "Напрямки"⇒ "Рослинництво"⇒ "Збір урожаю онлайн" (завантажити)