Відзначено лауреатів обласної премії імені О.В. Гіталова

Традиційно наприкінці травня Кіровоградщина відзначає кращих працівників аграрної галузі. Сьогодні, напередодні 104-ї річниці від дня народження Олександра Васильовича Гіталова, у с. Комишувате Новоукраїнського району відбулися урочистості з нагоди вручення обласної премії. Участь в яких взяв голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко та перший заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації  Сергій Коваленко.

За підсумками роботи 2018 року кращими працівниками агропромислової галузі визнано :

-        у номінації "Кращий механізатор" - Бавровського Миколу Миколайовича (ТОВ «Рассвет» Новоукраїнського району);

-        у номінації "Кращий агроном" - Сулиму Володимира Миколайовича (ТОВ «Нива– Н» Новоукраїнського району);

-        у номінації "Кращий керівник агроформування" - Селецьку Ніну Федорівну (СФГ «Центр» Добровеличківського району).

Лауреати отримали дипломи, статуетки "Степовий орел" і відповідні нагрудні знаки.