Засідання робочої групи

Надання субвенцій з обласного бюджету на розвиток земельних відносин в області!

10 травня відбулося друге у 2019 році засідання обласної робочої групи з відбору та формування переліку заходів та об'єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів обласного бюджету, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.

Під час засідання були розглянуті звернення Добровеличківської, Новгородківської, Новоукраїнської, Онуфріївської, Петрівської райдержадміністрацій та Піщанобрідської сільської об'єднаної територіальної громади щодо надання у 2019 році субвенції з обласного бюджету районним бюджетам на реалізацію заходів програми розвитку земельних відносин в області.

За результатами засідання буде підготовлено відповідне протокольне рішення.

Довідково: Більш детально з порядком та умовами надання субвенції з обласного бюджету районним, міським (міст обласного значення) бюджетам та міським і сільським бюджетам об’єднаних територіальних громад на реалізацію заходів програми розвитку земельних відносин в області можна ознайомитись за посиланням: http://apk.kr-admin.gov.ua/index.php/services/prohramy-rozvytku-apk (в розділі "Субвенції з обласного бюджету на розвиток земельних відносин").