Галузевий розділ Стратегія 2021-2027 роки

Проект галузевого розділу Стратегії регіонального розвитку Кіровоградської області на 2021-2027 роки.

Запрошуємо усіх осіб, небайдужих до проблем розвитку аграрного сектору регіону, долучитись до розробки проекту галузевого розділу Стратегії регіонального розвитку Кіровоградської області на 2021-2027 роки та надати відповідні пропозиції.

Пропозиції просимо надавати за наступними напрямами:

І. Розвиток пріоритетних напрямів у рослинництві, тваринництві та переробній промисловості

ІІ. Розвиток аграрного ринку, зовнішньоекономічної діяльності, фінансово-кредитної та страхової систем в аграрному секторі

ІІІ. Розвиток сільських територій, малого підприємництва на селі, сільськогосподарської дорадчої діяльності, сільського "зеленого" туризму та виставкової діяльності

17 квітня 2019 року в приміщення департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації відбулося засідання робочих підгруп з розроблення пропозицій до проекту галузевого розділу Стратегії – 2027 і Плану заходів із її реалізації на 2021 – 2023 роки за визначеними напрямами.

Під час засідання розглянуто стан розвитку галузі за останні 5 років.

Презентаційні матеріали (завантажити)