Оголошення конкурсу про фінансову підтримку

ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на фінансову підтримку сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам!

 

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України  від 07.02.2018 р. № 106 (із змінами) обласна комісія з питань надання фінансової підтримки сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам оголошує конкурс серед сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів на отримання фінансової підтримки за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою КПКВК 2801230 "Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств".

Для участі у конкурсі сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи подають до обласної комісії в паперовій формі такі документи:

копію статуту кооперативу та список його членів, дійсний на дату подання заявки;

витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань (для кооперативу та фермерських господарств — членів кооперативу);

відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що підтверджують право власності та/або користування земельною ділянкою (для членів кооперативів плодово-ягідного, овочевого напрямів діяльності, а також із заготівлі та переробки дикорослих ягід, грибів і рослин);

довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, у паперовій або електронній формі;

довідку, видану банком із зазначенням реквізитів банківського рахунка кооперативу;

копію платіжного доручення;

акт приймання-передачі техніки та обладнання;

свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та/або машини (якщо техніка підлягає обов’язковій державній або відомчій реєстрації).

Копії документів засвідчуються підписом уповноваженої особи кооперативу.

Документи приймаються з дня публікації оголошення про його проведення до 1 листопада 2019 року. Засідання комісії проводиться за потреби. Останнє засідання регіональної комісії проводиться до 25 листопада.

Про день і час проведення конкурсу претендентів буде додатково повідомлено.

Документи подаються особисто керівником кооперативу за адресою: м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 84, к.205. Телефон для довідок: 24-77-93. Обласна  комісія з питань надання фінансової підтримки сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам.

Прочитано 222 разів