Агропорт захід Львів 2019 запрошує

Запрошуємо відвідати цьогорічний Х Міжнародний форум ″AGROPORT West Lviv-2019″, який відбудеться з 21 по 23 березня 2019 року в м. Львів на території Міжнародного аеропорту ″Львів″ імені Данила Галицького.

Форум проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Львівської обласної державної адміністрації. Організаторами виступають Департамент агропромислового розвитку  Львівської ОДА та Aviabrand LLC.

АГРОПОРТ Захід Львів 2019 буде орієнтований на дрібних і середніх фермерів. Серед ключових тем – тваринництво, рослинництво, вирощування органічної продукції, вирощування ягід, овочівництво, садівництво, рибне господарство тощо.

У 2019 році особлива увага буде приділятися сталому розвитку (SDG) сільських територій, що буде охоплювати комплекс питань та проблематики: від диверсифікації економіки на рівні громад, до соціальної сфери та безпечності харчових продуктів.

Більш детальну інформацію щодо роботи Форуму можна знайти на сайті http://2019.agroport.ua/lviv/

Реєстрація учасників Форуму проводиться за тел. (032) 235-56-23 та електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Прочитано 150 разів