Увага! Збираємо пропозиції до порядків надання коштів державної підтримки

Резолюцією круглого столу «Залучення малих виробників до організованого аграрного ринку. Сучасний стан та стратегія для України», проведеного 30 листопада 2018 року, пропонується серед пріоритетних дій Уряду щодо надання державної підтримки на 2020-2025 роки визначити ключовим розвиток малих виробників та сімейних господарств.

Сьогодні напрацьовується низка законодавчих ініціатив щодо підтримки малих виробників, серед яких -  фіксація у відсотковому відношенні у бюджеті суми підтримки саме малих виробників, створення державних аграрних реєстрів та платіжного агентства, впровадження системи пільг та податкових стимулів для фермерів.

З проектом постанови Кабінету Міністрів України, яким затверджується Порядок надання сімейним фермерським господарствам додаткової фінансової підтримки через механізм доплати на користь застрахованих осіб - членів/голови сімейного фермерського господарства єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування можна ознайомитися  за посиланням http://minagro.gov.ua/uk/regulatory?nid=26599

Пропозиції щодо порядків надання коштів державної підтримки, а також спрощення системи оформлення документів на її отримання просимо надсилати до департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Пропозиції будуть опрацьовуватися, узагальнюватися та направлятися для врахування Мінагрополітики, яке є головним розпорядником відповідних  бюджетних коштів і відповідальним виконавцем таких бюджетних програм.

Прочитано 144 разів