День поля у Кіровоградській дослідній станції

6 вересня 2018 року на базі науково-демонстраційного полігону Кіровоградської державної сільськогосподарської дослідної станції НААН відбувся Міжнародний День поля-2018 "Особливості вирощування зернових, зернобобових і технічних культур за умов різкоконтинентального клімату".

У заході взяли участь керівники та спеціалісти сільськогосподарських агроформувань різних форм власності, науковці, представники вітчизняних селекційних центрів,  НВФГ "Компанія "Маїс", ТОВ НВФ  "Агросвіт", ТОВ "Агро Арена", ТОВ "ФМС Україна", ТОВ "Нертус-Агро", ТОВ "Альфа насіння") та представники зарубіжних компаній (Limagrain, RAGTSemences, SAATEN-UNION, Pioneer, Nuseed), представники компаній-виробників с.-г. техніки, насіння і ЗЗР.

На науково-демонстраційному полігоні дослідної станції учасники ознайомилися з агротехнологічними та селекційними дослідженнями Кіровоградської ДСГДС НААН. Ознайомились з сортами сої, сучасними гібридами соняшнику та кукурудзи вітчизняної та зарубіжної селекції.

На завершення, усі бажаючі побували на заводі "Ельворті" (ПАТ "Червона Зірка"). Запрошеним було представлено обладнання та виробничі потужності  підприємства, на якому виробляється сучасна сільськогосподарська техніка.

 

 

Прочитано 268 разів