Консультації з розробки експортних стратегій

З метою обговорення конкретного плану дій, визначення шляхів та пріоритетів експортного розвитку України, часових рамок їх реалізації Міністерство економічного розвитку і торгівлі України у співпраці з Міжнародним торгівельним центром (ІТС) запланувало проведення Других національних консультацій з розробки секторальних та крос-секторальних експортних стратегій.

Запрошуємо долучитися до розроблення секторальних та крос-секторальних експортних стратегій, взяти участь у Других національних консультаціях, які відбудуться в період з 4 по 7 вересня 2018 року у готелі "Алфавіто" за адресою: м. Київ, вул. Предславинська, 35Д.

Для участі у консультаціях необхідно зареєструватись до 17 серпня 2018 року за напрямом, виходячи із посадової функції, професійних навичок, досвіду та компетенцій.

Звертаємо Вашу увагу, що згідно з процедурою проведення консультацій, до них будуть допущені тільки ті учасники, які були зареєстровані.

За наявності запитань, звертатися за телефоном: +38 (044) 596-68¬60 або писати на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Програма заходу.

                  

        Довідково: Експортну стратегію України затверджено Урядом 27 грудня 2017 року. Документ визначає стратегічні цілі розвитку торгівлі України на наступні чотири роки. Основною метою Експортної стратегії є перехід до експорту наукомісткої інноваційної продукції для сталого розвитку та успіху України на світових ринках. Також в рамках документу було затверджено перелік "ринків у фокусі" для українського експорту, серед яких ринки ЄС (28) та топ-20 ринків інших країн, зокрема, Китай, США, Туреччина, Індія та ін.

Прочитано 213 разів