Увага! Оголошується набір на навчання трактористів та комбайнерів

На базі ПТУ №32 м. Бобринець функціонує сільськогосподарський навчально-практичний центр, який надає такі послуги за кошти юридичних та фізичних осіб.

Короткотермінові курси (2 тижні) підвищення кваліфікації трактористів- машиністів сільськогосподарського виробництва (категорії А1, А2, В1) для роботи на новій сільськогосподарській техніці вітчизняного та іноземного виробництва. На курсах передбачено вивчення особливостей будови та експлуатації тракторів New Holland TD-5-110, Т-7060 та комбайна марки New Holland CX 6-90 а також агрегатування їх з сільськогосподарськими машинами нових марок (плуг Kuhn Multi-Master 123, борона дискова ANTARES 4-4, посівний комплекс, зерновий Аісог 7,5, культиватор POLARIS 8,5, універсальна сівалка VEGA-8Profi, жатка Maizco GXIII, жатка кукурудзяна L03 (FANTINI, робота з навігаційною системою) в умовах виробництва.

Вартість навчання: 1028 грн.

По закінченню навчання слухачам видається сертифікат про проходження стажування на сучасній техніці вітчизняного та зарубіжного виробництва з впровадженням прогресивних агротехнологій в сільському господарстві.

Первина професійна підготовка з професії тракторист-машиніст с/г виробництва (категорія А1). По закінченню навчання слухачам видається свідоцтво про присвоєння робітничого розряду, на підставі якого слухач має

право здати іспит на отримання посвідчення тракториста-машиніста категорії А1.

Термін навчання – 8 місяців.

Вартість навчання 5000 грн.

При потребі навчальний заклад має можливість забезпечити проживання і харчування слухачів. Початок навчання - по мірі комплектування груп. Можлива організація курсів у вечірній час.

Контактні дані та адреса установи: вул. Дімітрова, 1, м. Бобринець, Кіровоградської обл., 27200, тел. (257) 37 48 2, факс (257) 37 42 2, 37 48 2.

Прочитано 951 разів