Бізнес-калькулятор для фермерів та бізнес-калькулятор для бджолярів

Професійний та водночас лаконічний інструмент від наших друзів та партнерів "УКРАЇНСЬКОГО ПРОЕКТУ БІЗНЕС-РОЗВИТКУ ПЛОДООВОЧІВНИЦТВА (UHBDP)! Створений для того, щоб швидко та ефективно прорахувати економіку сільськогосподарського виробництва

Наш партнер УКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ БІЗНЕС-РОЗВИТКУ ПЛОДООВОЧІВНИЦТВА (UHBDP) люб'язно надав нам унікальний ресурс для розвитку бізнесу - калькулятор для фермерів та бізнес-калькулятор для бджолярів.

«Відсканувати» бізнес за кілька годин, побачити його слабкі й сильні сторони, проаналізувати можливості й ризики - все це може зробити фермер з будь-яким рівнем підготовки, скориставшись цією розробкою.

Цей найпростіший і доступний інструмент, з яким впорається й дитина, здатний замінити цілий аналітичний відділ, а сільськогосподарське хобі поставити на бізнес-рейки.
Калькулятор розроблений після п'ятирічного щільного співробітництва з дрібними та середніми виробниками, виявлення й аналізу основних проблем фермерів, які частіше помітні тільки фахівцям з розвитку бізнесу.

Це програма, в якій багато сторінок з клітинками. Всі зелені клітинки – для заповнення, у клітинку іншого кольору ввести дані неможливо. У калькуляторі три розділи: «Наш бізнес», «Потреби нашої сім'ї», «Порівняння потреб з можливостями бізнесу». Калькулятор може проаналізувати витрати та доходи по 10 культурах. Для отримання результату до клітинки вносяться назви витрат, вказується їх розмір, час, коли вони були зроблені, а також розмір доходу, час його отримання, ринки збуту. Після внесення даних калькулятор одразу ж видає інформацію про собівартість продукції, рентабельність виробництва, розмір доходу. Калькулятор також сам прораховує суму, необхідну відкласти «в ящик» для придбання техніки, і багато-багато іншого. Фермерів часто відштовхує бухгалтерія тим, що її потрібно вести. Заповнення калькулятора не вимагає особливих зусиль, не займає багато часу. Більш того, цей ресурс архівує й зберігає всі дані надійніше за комірні книги, зошити, листочки.

Бізнес-калькулятор для бджолярів - це простий і доступний інструмент, використання якого не вимагає спеціальної підготовки. Переваги роботи з бізнес-калькулятором очевидні. Бджоляр працює, вносить в програму всі доходи і витрати, а калькулятор підраховує собівартість продукції, обчислює розмір прибутку, визначає рівень рентабельності виробництва.

Користувач калькулятора відстежує свій бізнес в динаміці, бачить слабкі та сильні сторони свого бізнесу, може проаналізувати отримані результати та вчасно зреагувати на ситуацію, що виникла. Всі дані архівуються в одному місці, інформація не губиться, систематизується, в будь-який момент можна швидко знайти необхідні матеріали.

За допомогою бізнес-калькулятора можна наперед прорахувати рентабельність виробництва тієї чи іншої продукції.


Безкоштовно отримати бізнес-калькулятори можливо звернувшись до департаменту агропромислового розвитку. Заповніть форму нижче, вкажіть який саме бізнес-калькулятор Вам потрібен і ми вишлемо Вам його на електронну пошту разом з інструкцією. Або завантажте їх із сайту Проекту (необхідна реєстрація).

Контактна форма

Прочитано 442 разів