Надання субвенцій з обласного бюджету на розвиток земельних відносин

20 червня відбулося перше у 2018 році засідання обласної робочої групи з відбору та формування переліку заходів та об'єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів обласного бюджету, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.

Під час засідання були розглянуті звернення 2 райдержадміністрацій,  1 об’єднаної територіальної громади та 1міської ради щодо надання у 2018 році субвенції з обласного бюджету районним бюджетам на реалізацію заходів програми розвитку земельних відносин в області.

За результатами засідання буде підготовлено відповідне протокольне рішення.

Порядок надання субвенції з обласного бюджету районним, міським (міст обласного значення) бюджетам та міським і сільським бюджетам об’єднаних територіальних громад на реалізацію заходів програми розвитку земельних відносин в області