Адміністративні послуги

Загальні відомості

Відповідно до вимог чинного законодавства та розпоряджень голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 18 травня 2013 року № 257-р «Про затвердження інформаційних карток адміністративних послуг» та від 20 вересня 2014 року №463-р «Про затвердження технологічних карток адміністративних послуг» департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації фактично надаються наступні адміністративні послуги (або щодо яких проводиться організаційна діяльність):

1. Організаційна робота щодо видачі ліцензій з роздрібної торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тількі регуляторами росту).

Відповідно до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», який набув чинності 28 червня 2015 року, торгівля пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин) до переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, не включена.  Дана послуга не надається.

2. Видача кваліфікаційних свідоцтв сільськогосподарського дорадника та сільськогосподарського експерта-дорадника - Положення про кваліфікаційне свідоцтво сільськогосподарського дорадника та сільськогосподарського експерта-дорадника, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики України  від 26 квітня 2005 року № 176.
Отримання кваліфікаційних свідоцтв сільськогосподарського дорадника та сільськогосподарського експерт-дорадника підтверджує достатній фаховий рівень підготовки сільськогосподарського дорадника або сільськогосподарського експерта-дорадника за програмою базової підготовки для самостійного здійснення сільськогосподарської дорадчої діяльності після їх внесення до Реєстру сільськогосподарських дорадників чи сільськогосподарських експертів-дорадників.

3. Видача сертифікатів племінних (генетичних) ресурсів - наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 17 листопада 2011 року № 629 «Про затвердження Положення про сертифікат племінних (генетичних) ресурсів та зразків форм сертифікатів племінних (генетичних) ресурсів.
Отримання  данного сертифіката є підтвердженням якості та племінної цінності племінних (генетичних) ресурсів при їх придбанні, реалізації та торгівлі.

Довідково:

Зацікавлені особи можуть отримати консультаційну допомогу з питань, пов’язаних з наданням адміністративних послуг у :

- відділі правового забезпечення, врегулювання відносин власності та дорадництва (каб.№203) щодо отримання кваліфікаційних свідоцтв сільськогосподарського дорадника та сільськогосподарського експерта-дорадника;

- відділу виробництва і маркетингу продукції тваринництва та технічної політики (каб.202) щодо отримання сертифікатів племінних (генетичних) ресурсів, а саме:

з понеділка по четвер з 9.00 до 13.00; з 14.00 до 18.15 год.;

у п’ятницю  з 9.00 до 13.00; з 14.00 до 17.00 год.

або за контактними телефонами: 0(522) 246306; 247233.

Згідно з затвердженими щомісячними графіками чергування працівників департаменту, задіяних у наданні адміністративних послуг юридичним та фізичним особам (знаходяться у чергового будинку на 1 поверсі), зацікавлені особи можуть звертатись за консультаційною допомогою до чергового представника вищезазначених відділів департаменту в суботу з  9.00 до 16.00 год. (обідня перерва з 13.00 до 14.00 год.).

З інформаційними матеріалами по адміністративним послугам можна ознайомитись та отримати бланки заяв у каб. №208.

Що стосується сполучення громадського транспорту, то департамент агропромислового розвитку Кіровоградської обласної державної адміністрації розташований у центральній частині міста Кіровограда по вул.Тимірязєва, 84.

Від найближчих зупинок громадського транспорту «Дитячий світ» та «Кінотеатр «Зоряний» до департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації пішки до  10 хвилин.

Біля адміністративної будівлі, у якій розміщується департамент, є місця для паркування автомобілів.

Наказ директора про відповідальних осіб