Адміністративні послуги

Загальні відомості

Відповідно до вимог чинного законодавства та розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 12 квітня 2017 року № 181-р "Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються департаментом агропромислового розвитку обласної державної адміністрації" фактично надаються наступні адміністративні послуги (або щодо яких проводиться організаційна діяльність):

1. Видача кваліфікаційних свідоцтв сільськогосподарського дорадника та сільськогосподарського експерта-дорадника - Положення про кваліфікаційне свідоцтво сільськогосподарського дорадника та сільськогосподарського експерта-дорадника, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики України  від 26 квітня 2005 року № 176.
Отримання кваліфікаційних свідоцтв сільськогосподарського дорадника та сільськогосподарського експерт-дорадника підтверджує достатній фаховий рівень підготовки сільськогосподарського дорадника або сільськогосподарського експерта-дорадника за програмою базової підготовки для самостійного здійснення сільськогосподарської дорадчої діяльності після їх внесення до Реєстру сільськогосподарських дорадників чи сільськогосподарських експертів-дорадників.

2. Видача сертифікатів племінних (генетичних) ресурсів - наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 17 листопада 2011 року № 629 «Про затвердження Положення про сертифікат племінних (генетичних) ресурсів та зразків форм сертифікатів племінних (генетичних) ресурсів.
Отримання  данного сертифіката є підтвердженням якості та племінної цінності племінних (генетичних) ресурсів при їх придбанні, реалізації та торгівлі.

Довідково:

Зацікавлені особи можуть отримати консультаційну допомогу з питань, пов’язаних з наданням адміністративних послуг у :

- відділі правового забезпечення, врегулювання відносин власності та дорадництва (каб.№203) щодо отримання кваліфікаційних свідоцтв сільськогосподарського дорадника та сільськогосподарського експерта-дорадника;

- відділу виробництва і маркетингу продукції тваринництва та технічної політики (каб.204) щодо отримання сертифікатів племінних (генетичних) ресурсів, а саме:

з понеділка по четвер з 9.00 до 13.00; з 14.00 до 18.15 год.;

у п’ятницю  з 9.00 до 13.00; з 14.00 до 17.00 год.

або за контактними телефонами: 0(522) 246306; 247233.

З інформаційними матеріалами по адміністративним послугам можна ознайомитись та отримати бланки заяв у каб. №203.

Що стосується сполучення громадського транспорту, то департамент агропромислового розвитку Кіровоградської обласної державної адміністрації розташований у центральній частині міста Кропивницького по вул.Тараса Карпи, 84.

Від найближчих зупинок громадського транспорту «Дитячий світ» та «Кінотеатр «Зоряний» до департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації пішки до 10 хвилин.

Біля адміністративної будівлі, у якій розміщується департамент, є місця для паркування автомобілів.

Наказ директора про відповідальних осіб