Нагороди

Вимоги до нагородження

Вимоги

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації звертає увагу на вимоги щодо якісної та своєчасної підготовки матеріалів для відзначення державними та обласними нагородами кращих представників аграрного сектору економіки та працівників структурних підрозділів.

Для відзначення державними нагородами (почесне звання “Заслужений працівник сільського господарства України”, орден “За заслуги” І, ІІ, Ш ступеней, орден княгині Ольги І, ІІ, Ш ступеней (тільки для жінок), медаль  “За працю і звитягу”) необхідно надати:

1)  подання на ім’я голови облдержадміністрації за підписом голови РДА (просимо порушити клопотання про нагородження…);

2)    подання на ім’я директора департаменту АПР облдержадміністрації за підписом голови РДА (просимо підтримати клопотання про нагородження...);

3)    нагородний лист встановленого зразка у 5-ти прим. ( всі оригінали з мокрими печатками);

4)    копія паспорта 1 і 2 сторінок (завірена в установленому порядку);

5)    згода на обробку персональних даних.

Для розгляду комісією по нагородженню облдержадміністрації матеріалів по нагородженню керівників агроформувань необхідно надати наступні довідки:

1) із органів статистики про підтвердження показників урожайності с/г культур або показників по тваринництву (привіс, кількість голів тварин тощо);

2) із органів Пенсійного фонду про наявність чи відсутність боргів по зарплаті;

3) із органів Податкової адміністрації про наявність чи відсутність боргів по сплаті по податках до бюджету тощо.

Державними відзнаками, які є вищими, формами відзначення, нагороджуються громадяни України за вагомий внесок у розвиток економіки, видатні заслуги та багаторічну сумлінну працю. Показники діяльності повинні бути вищими по області та не нижчими за середні по Україні. Матеріали для відзначення державними нагородами подаються до державних свят.

Представляти для нагородження державними нагородами, необхідно керівників і працівників агроформувань, в господарствах яких розвинені як рослинництво, так і тваринництво (пріоритетним є виробництво тваринницької продукції). Необхідно дотримуватися послідовності в нагородженні: попередньо особа повинна мати обов’язково відзнаки районного, обласного рівня та відомчі (міністерські).

В нагородному листі висвітлюється діяльність підприємства за 3–5 останніх років, зазначаються попередні нагороди (які, в якому році), висвітлюються дані:

1) площа ріллі в гектарах, частка орендованої землі, чи є частка державної землі;

2) врожайність культур, яка повинна бути на рівні або вище середньої по  області і Україні;

3) кількість голів худоби, обсяги виробництва продукції тваринництва, прирости, надої порівняно з середніми показними по області та Україні тощо;

4) введені інвестиційні проекти, перспективні;

5) процент сплати за оренду землі орендодавцям;

6)    середня заробітна плата порівняно з середніми показними по області та Україні тощо;

7) про наявність або відсутність заборгованості по обов’язкових платежах в державний бюджет та заробітній платі;

8) спонсорська допомога (конкретні випадки, разово на рік, неодноразово, обсяги тощо).

9) попередні нагороди;

Матеріали для відзначення державними нагородами, як на ім’я голови облдержадміністрації, так і на ім’я директора департаменту АПР облдержадміністрації, подаються до департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації за 3 місяці до дати відзначення свята з метою опрацювання їх та погодження. Потім відповідні матеріали передаються до облдержадміністрації.

Зазначена інформація надається для використання у роботі з метою уникнення повернення документів по нагородженню на доопрацювання.

_______________________________

Порядок представлення до нагородження