Нагороди

Державні нагороди для працівників АПК та дати до нагородження у 2018 році
1. Орден  Свободи Відзначення видатних  та  особливих заслуг громадян в утвердженні суверенітету та  незалежності  України,  консолідації українського суспільства, розвитку  демократії,  соціально-економічних та політичних реформ, відстоювання  конституційних  прав  і свобод людини і громадянина.

2. Орден  князя  Ярослава  Мудрого  I,  II,  III,  IV, V ступеня.Нагородження громадян за видатні заслуги перед Україною в галузі державного будівництва, зміцнення міжнародного авторитету України, розвитку економіки, науки, освіти, культури, мистецтва, охорони здоров'я, за визначні благодійницьку, гуманістичну та громадську діяльність.

3. Орден  "За  заслуги"  I,  II,  III  ступеня.Відзначення  видатних  заслуг  громадян  в  економічній, науковій, соціально-культурній,  військовій, державній, громадській та інших сферах суспільної діяльності.

4. Орден  княгині  Ольги  I,  II,  III  ступеня.Відзначення  жінок за визначні заслуги в державній, виробничій, громадській,  науковій,  освітянській, культурній, благодійницькій та інших сферах суспільної діяльності, вихованні дітей у сім'ї.

5. Заслужений працівник сільського господарства України.
Подяка Міністерства аграрної політики та продовольства України

6. Грамота
Міністерства аграрної політики та продовольства України.

7. Нагрудний знак Міністерства аграрної політики та продовольства України «Знак Пошани».

Свята та дати:

28 червня 2018 - День Конcтитуції України;
24 серпня 2018 - День Незaлежності України;
18 листопада 2018 року – День працівників сільського господарства;
10 січня 2019 року – 80-та річниця утворення Кіровоградської області
Вимоги до нагородження державними нагородами
Вимоги до нагородження нагородами Мінагрополітики та продовольства
Вимоги до нагородження обласними нагородами